Kategorie

Konkursy, których roztrzygnięcie przedstawiane jest na stronach pasmanterii przesyłane są w formie newslettera osobom, które się na niego zapisały. Osoby zarejestrowane w sklepie mogą się do niego zapisać zaznaczając na stronie: www.epasmanteria.pl/identity opcję "Zaznacz jeśli chcesz co miesiąc otrzymywać informacje o konkursach i nowych produktach". Newsletter wysyłany jest średnio raz w miesiącu.

Regulamin

  Nasza - pracowników pasmanterii - praca będzie wartościowsza, jeśli będziemy wiedzieli, że to, co sprzedajemy, znajduje konkretne zastosowanie. Konkurs polega na przesłaniu zdjęcia czegoś co zrobiliście, używając przynajmniej jednego z naszych produktów. Warunkiem jest, aby to coś powstało (zostało zakończone) w roku 2013. Wyrób, który najbardziej nam się spodoba, przyniesie wykonawcy bon o wartości 100 zł. Termin nadsyłania fotografii - do 31 marca 2013 włącznie.

Zgłoszenia 

- Magda

Jajko

Jajko 

 

- Monika Derecka

Obraz 

 

- Barbara Kędzierska

obrazki 

 

- Barbara Kubiak

obraz 

 

- Diana Pieniążek

Haft

Lalka

Lalka 

 

- Elżbieta Pokultinis

Mereżka i hardanger

Mereżka i hardanger 

 

- Agnieszka Tomaszewska

haft

haft

haftowany obrazek 

 

- Joanna Włodarska 

Guziki

Guziki

Guziki 

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, za wspaniałe prace - wszystkie warte nagrody - i w niektórych przypadkach informacje, które produkty były użyte.

Zwycięzka robótka to hardanger z mereżką pani Elżbiety Pakultinis. 

 

 


Szukaj

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Podatek 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny brutto (z VAT)

Realizuj zamówienie

eBiuletyn-Newsletter