Kategorie

Program HaftiX - wersja komercyjna

Program HaftiX - wersja komercyjna

"HaftiX" - polski program do haftu krzyżykowego. Uwaga! Program nie posiada definicji najnowszych (2017) kolorów mulin DMC.

Więcej szczegółów


100,00 zł brutto

4 jednostek 3 jednostek 2 jednostek
Cena jednostkowa 60,00 zł 70,00 zł 82,00 zł
- 40% 30% 18%
Cena całkowita 240,00 zł 210,00 zł 164,00 zł

"HaftiX" jest programem komputerowym służącym do projektowania wzorów haftu krzyżykowego. Można przy jego pomocy przetworzyć dowolny obraz czy zdjęcie na wzór tzw. liczony. Wersja darmowa jest do pobrania ze strony www.haftix.pl. Tam też znajduje się opis programu oraz różnice pomiędzy wersjami. Osoby nie mające zamiaru używać programu do celów zarobkowych zainteresuje tańsza opcja - wersja hobbystyczna, niedostępna w naszym sklepie.

Od Tytuł Komentarz
2013-02-04 Agnieszka T. Super program Program jest świetny. Obsługa jest rzeczywiście prosta, a efekty wychodzą bardzo ciekawe. Program pokazuje jak będzie wyglądał gotowy haft (można wyświetlić krzyżyki, a nie tylko kolorowe kwadraciki) co bardzo ułatwia ocenę, czy efekt już jest taki, jaki się chce uzyskać. Świetną opcją jest też wyświetlanie tylko jednego koloru - zmniejsza to ryzyko oczopląsu przy haftowaniu. A wykonanie haftu według własnego projektu - na podstawie własnoręcznie zrobionego zdjęcia, to naprawdę duża przyjemność. Zdecydowanie polecam.
2012-03-18 Zofia M. Program Haftix Polecam kupno tego programu jeżeli interesujesz się haftem krzyżykowym.Od kiedy go posiadam przerobiłam wiele zdjęć na haft.Jest wielką frajdą zrobić coś od początku do końca samemu a efekt jest powalający.Jest to najlepszy program jaki jest w tej chwili do przeróbki fotografii mam też inne co się nie sprawdziły.Łatwy w obsłudze i gdy raz skorzystasz nie będziesz chciał haftować gotowców które są w gazetkach lub oferowane w sprzedaży.Zachęcam do kupna tego produktu moimi obrazami wszyscy się zachwycają .

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

Szukaj

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Podatek 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny brutto (z VAT)

Realizuj zamówienie

eBiuletyn-Newsletter