Kategorie

Karta /Organizer DMC

Karta /Organizer DMC

Karta/organizer do przechowywania mulin aktualnie używanych w projekcie. Na karcie znajduje się 15 miejsc na muliny. Karta dodatkowo posiada pasek magnesu oraz możliwość wpięcia jej do segregatora. Opakowanie zawiera 3 szt.  

Producent: DMC. 


13,80 zł brutto

M200

Od Tytuł Komentarz
2014-02-17 Danuta W. Wygoda Ułatwia pracę, gdyż można mieć jednocześnie kilka igieł nawleczonych i nie szukać ich każdorazowo przy zmianie koloru nici, a do tego jest miejsce na zapisanie numerka muliny, którą akurat używamy. Ostatni aspekt uważam za b.ważny, gdyż wcześniej zdarzało mi się dopasowywać kolor nowego motka, gdy numerek się zawieruszył, polecam.
2012-03-17 Anna P. Polecam Magnetyczny organizer na igły - Na prawdę warty polecenia. Magnes jest bardzo mocny trzyma igły w jednym położeniu, dodatkowo z drugiej strony można przyłożyć do tablicy magnetycznej i beż problemu w miarę mocno będzie się trzymał. Cały organizer jest wykonany z wytrzymałego materiału co sprawia że nie zegnie się, chyba że ktoś użyje siły. Organizer można użyć kilka krotnie. Oprócz dobrych materiałów jest w bardzo przystępnej cenie. Na prawdę przedmiot godny polecenia.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

Szukaj

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Podatek 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny brutto (z VAT)

Realizuj zamówienie

eBiuletyn-Newsletter